45,00 €

ИНФОРМАЦИЯ

Краткое описание:
CarRest – elegantse disainiga alaseljatugi autoistmetele
Состояние:
Новый
Код товара:
4020
Высота:
30
Ширина:
32
Глубина:
8
Вес:
0,4
Материал:
Cotton
Цена:
45,00 €
Количество
шт. (8 шт. в наличиии)
Описание

CarRest autopatja kasutades saate kergemalt säilitada autoga sõites ergonoomilist kehaasendit. Padi pakub lisatuge alaseljale ja aitab sellega säilitada õiget rühti ja selgroo loomulikku nõgusust. Disaini poolest sobib padi pea kõikidele istmetele.
Kasutamiseks aseta CarRest tagumise küljega vastu autoistet ja kinnita padi vaid ühe klikiga istme tagant spetsiaalse kinnitusrihmaga. Rihm on valmistatud samast materjalist mis turvavöö ning sobitub auto interjööri. Plastikust kinnitusklamber on kiirelt avatav ning saate patja kasutada ka mujal.
Vaadates patja küljelt on see asümmeetriline mis annab võimaluse toestada selga nii kõrgemalt kui ka madalamalt 3 cm võrra keerates patja 180 kraadi. Sellega saate valida oma alaseljale asendi mis tundub kõige mugavam.
Padja kate on õmmeldud materjalist, mis on suhteliselt niiskus- ja tolmukindel. Seega ei pea kartma padja kerget määrdumist. Kate on ka äravõetav ja pestav. Padja sisu on vastupidavast poroloonist ja kaheosaline et tagada võimalikult hea tugi ja samas mitte tunduda seljale liialt kõva.

Kõrgus 30 cm, laius 32 cm, sügavus 8 cm