MÜÜ HANSABAYS
Hansabay – kaubanduskeskus, mis on alati kaasas.
Lugupeetud Hansabay partnerid ja kliendid!

Hansabay on seadnud oma eesmärgiks tuua Eesti turule kõige suurema, mugavama ja innovaatilisema internetiostukeskuse. Ostukeskuse internetis, kus ostja saab valida kaupa, mida soovib, mitte kaupa, mida pakutakse. Just selle nimel olemegi teinud tohutult tööd. Juba enne avamist on meiega liitunud rohkem kui 400 e-poodi,
pakkudes peaaegu 250 000 erinevat toodet.

Oma uuendusliku lähenemisega on juba praegu Hansabay keskkond Euroopa kõige mugavam ja praktilisem, sest süsteem arvutab automaatselt saatekulu, jälgib kauba teekonda müüjalt ostjani, võimaldab müüjal rakendada allahindlust igale kaubale eraldi ja pakub kauba soetamist järelmaksuga. Kahtlemata eristab kõik see meid teistest analoogsetest keskkondadest Eestis, kuid samas seab ka teatud kohustused, sest nii mahukas süsteemis peab ka kõige väiksem detail töötama õlitatult.

Meie eesmärk on pakkuda kõige suuremat, kvaliteetsemat, usaldusväärsemat ja efektiivsemat kauplemiskeskkonda Eestis.

Soovime Teile teada anda, et kõik olulised tööd on lõppjärgus ning septembri alguses algab süsteemi testimine, peale mida liidame kõik e-poed ühtseks kauplemiskeskkonnaks.

Liitu meiega! Pakume koos Eesti parimat kauplemiskogemust!

AUHINNAD

HAKKA FÄNNIKS!

MUGAV

Astuge sisse ja šopake ilma registreerimata! Valige vaid teid huvitav toode ja Hansabay näitab teile kõiki kaupmehi, kes seda müüvad.

INFORMATIIVNE

Valite ühe kauba ja Hansabay pakub teile hetkega erinevad hinnad ja kättetoimetamise võimalused.

PAINDLIK

Оstu eest saab tasuda mistahes online maksemeetodit kasutades ning lisaks teil on võimalus vormistada järelmaks. Saate lisada erinevate kaupmeeste kaubad samasse ostukorvi ja vormistada selle ühtse ostuna..

TURVALINE

Hansabay garanteerib teie raha säilimise. Makse laekub kaupmehele vaid peale kauba kättesaamise kinnitamist. Ei saanud kaupa kätte või see on rikutud – te saate koheselt raha tagasi.

KASULIK

Te näete viivitamatult kauba laoseisu, hinda ja tarneaegu. Valige teile kõige sobivamad tingimused ja vormistage ost Hansabayst lahkumata. Ei ole vaja kuhugi minna, seista järjekorras või oodata, millal kaup saabub poodi.

KÄTTESAADAV

Hansabay on kaubanduskeskus, mis on alati avatud. Kodust lahkumata te saate mitte ainult valida kaupa, võrrelda ja valida kõige sobivamaid pakkumisi, vaid ka võimaluse koheselt sooritada ostud koos koju toomisega. Kõik kaubad on ühe hiireklõpsu kaugusel!

Müüjatele

Kui te ootate hetke, et kasvatada oma kaupade läbimüüki, siis see hetk on käes! Ärge kaotage aega, liituge uue müügikanaliga juba täna!
NÄITA ROHKEM