MÜÜ HANSABAYS
Hansabay – kaubanduskeskus, mis on alati kaasas.
Avame suvel
Eestis on ligi 4000 internetipoodi. Mitut neist te teate? Või peate ise ühte nendest?
Liituge Hansabayga ja avastage enda jaoks uued võimalused ja kliendid.

AUHINNAD

HAKKA FÄNNIKS!

MUGAV

Astuge sisse ja šopake ilma registreerimata! Valige vaid teid huvitav toode ja Hansabay näitab teile kõiki kaupmehi, kes seda müüvad.

INFORMATIIVNE

Valite ühe kauba ja Hansabay pakub teile hetkega erinevad hinnad ja kättetoimetamise võimalused.

PAINDLIK

Оstu eest saab tasuda mistahes online maksemeetodit kasutades ning lisaks teil on võimalus vormistada järelmaks. Saate lisada erinevate kaupmeeste kaubad samasse ostukorvi ja vormistada selle ühtse ostuna..

TURVALINE

Hansabay garanteerib teie raha säilimise. Makse laekub kaupmehele vaid peale kauba kättesaamise kinnitamist. Ei saanud kaupa kätte või see on rikutud – te saate koheselt raha tagasi.

KASULIK

Te näete viivitamatult kauba laoseisu, hinda ja tarneaegu. Valige teile kõige sobivamad tingimused ja vormistage ost Hansabayst lahkumata. Ei ole vaja kuhugi minna, seista järjekorras või oodata, millal kaup saabub poodi.

KÄTTESAADAV

Hansabay on kaubanduskeskus, mis on alati avatud. Kodust lahkumata te saate mitte ainult valida kaupa, võrrelda ja valida kõige sobivamaid pakkumisi, vaid ka võimaluse koheselt sooritada ostud koos koju toomisega. Kõik kaubad on ühe hiireklõpsu kaugusel!

Müüjatele

Kui te ootate hetke, et kasvatada oma kaupade läbimüüki, siis see hetk on käes! Ärge kaotage aega, liituge uue müügikanaliga juba täna!
NÄITA ROHKEM