Vabadus

Puuduvad kuutasud ja muud kohustuslikud tasud. Poe registreerimine on väga lihtne ja saad kohe müüma hakata. Igal ajal! Hansabay on kõige kaasaegsem ja uuenduslikum online müügiplatvorm, liitu meiega ja saa partneriks.

Kasumlikkus

Tasuta ja kiire liitumine ning kaupade lisamine. Väike vahendustasu (alates 6,9%). Vahendustasu maksad üksnes müüdud kaubalt. Üüripinna eest maksma ei pea, puuduvad kõikvõimalikud lisakulud! Kaup on ostjale nähtav kohe ja Hansabay on avatud ööpäevaringselt.

Turundus

Tagame portaali pideva reklaami. Suurimad reklaamikanalid: tele, raadio, internet ja sotsiaalvõrgustikud. Võimalus planeerida isiklikke reklaamikampaaniaid. Hansabay kasutab kõige populaarsemaid reklaamikanaleid, pane see enda kasuks tööle! Liitumisel kingime sulle 200 euro eest tasuta reklaami!

Turvalisus

Müüja andmete kaitse ja tehniline tugi, turvalised rahaülekanded. Kõik rahalised vahendid asuvad Hansabay deposiitkontol, et välistada pettust tellimisel või kauba tagastamisel. Internetikaubandus pole veel kunagi olnud nii turvaline!

Personaalsus

Sinu pood säilitab oma individuaalsuse ja omab isiklikku vitriini. Lae üles logo ja oma poe kujundus. Ostja näeb millises poes ta viibib ja millise müüja käest ostu sooritab.

Usaldusväärsus

Hansabay tagab, et ostuprotsess on algusest lõpuni kontrolli ja jälgimise all. Aus kohustuste täitmine on  Hansabay jaoks väga oluline ja ainuõige lahendus. Usaldusväärse parterina tagame ostu ja müügi.
Kui sul on veel küsimusi, võtke meiega ühendust:
tugi@hansabay.ee
6 800 955
1
REGISTREERI JA TÄIDA PROFIIL
2
LISA KAUP PLATVORMILE
3
SUURENDA MÜÜKI JA KASVATA OMA ÄRI
Liitu juba Täna ja avasta enda jaoks uued võimalused ja kliendid